Гороскоп від «Доби»

Дата: 22-05-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Найкращим відпочинком для вас стане зміна роду діяльності: залиште на час роботу за комп᾿ютером і займіться фізичною працею – наприклад, помийте вікна і повісьте нові фіранки.

Телець
Вдалий у фінансовому плані день: вам можуть збільшити заробітну плату, повернути старий – практично забутий – борг або зробити подарунок, про який ви давно мріяли.

Близнята
Навіть таким любителям працювати, як ви, іноді треба відпочивати і розслаблятися. Зорі стверджують, що саме зараз можна відкласти роботу і зайнятися тим, що вам цікаво і приємно, а, значить, і корисно.

Рак
Дозвольте собі хоча б на деякий час відступити від принципів охоронця чистоти і порядку – витратьте день не на чергове генеральне прибирання, а на улюблене заняття.

Лев
Перш ніж виявляти серйозне завзяття для досягнення поставленої мети, непогано було б переконатися в тому, що воно того варто, інакше ви тільки даремно витратите час і сили.

Діва
Як відомо, досконалості немає меж, і ви в цей день зможете в професійному сенсі перевершити самі себе – особливо це стосується тих, чия професія пов᾿язана з творчістю.

Терези
В цей день варто пам᾿ятати про відоме застереження: необхідно бути вкрай обережними зі своїми мріями, оскільки вони дуже скоро можуть збутися, і з цим доведеться щось робити.

Скорпіон
Складаючи план на найближче майбутнє, намагайтеся відокремити головне від другорядного, інакше ризикуєте витратити багато сил і часу на вирішення питань, які не представляють для вас інтересу.

Стрілець
Приділіть якомога більше часу своїй коханій половинці, якій будуть потрібні ваша турбота і увага. В роботі трохи зменшіть темп і присвятіть час сім᾿ї.

Козоріг
П᾿ятниця чудовий день для навчання і пізнання самого себе. Ви можете розбудити в собі інтерес до багатьох нових навичок і підвищити свою успішність.

Водолій
Весь день Водолії будуть у піднесеному настрої. Постарайтеся знайти спільну мову з друзями своєї половинки.

Риби
У п᾿ятницю Рибам рекомендується проявити хазяйновитість. Покажіть чоловіку або дружині, що ви можете більше, ніж від вас очікують: не полінуйтеся приготувати смачну вечерю.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода