Гороскоп від «Доби»

Дата: 26-05-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Овни, сьогодні для розвитку духовних сил вам буде корисний аутотренінг, медитаційні практики та розвиток екстрасенсорної чутливості. Для уникнення неприємних наслідків потрібно уважно поводитися з металевими предметами.

Телець
Тільці, у цей період рекомендується будувати плани та приступати до нових проєктів, зважувати та описувати плани розвитку новоспечених ідей, уважно розбирати проблеми та питання, як майбутнього періоду, так і ті, що залишилися нереалізованими раніше.

Близнята
Нехтування власними принципами та борговими зобов'язаннями, нерішучість і сумніви можуть призвести до досить суттєвих змін ваших планів і зашкодити успішному розвитку раніше запланованих починань.

Рак
Якщо ви розгорнете в цей день бурхливу діяльність, то на вас чекатиме успіх. Однак у вівторок буває важко зосередитися, вибрати правильний шлях розв'язання проблеми. Але якщо ви все обдумали заздалегідь, то – вперед, без тіні сумніву!

Лев
Леви, як і в роботі, так і в особистому житті настає етап переосмислення нинішніх стосунків. Цілком ймовірне виведення їх на найвищий рівень. Швидко виникають нові зв’язки та знайомства. Разом зі зростанням Місяця в цей період життєва енергія також зростає.

Діва
Обережніше треба ставитися до різноманітних операцій з фінансами. Є ймовірність, що доведеться попрацювати задля здобуття доходу швидше, ніж планувалося. Оскільки в цей час підвищується емоційна чутливість, слід більш тактично та уважно ставитися до близьких людей, це піде вам лише на користь.

Терези
Сьогоднішній день ідеально підходить для налагодження одноманітної діяльності. Так само непогано йтимуть справи, пов’язані з антикваріатом і юриспруденцією. Є вірогідність виграти різноманітні спірні питання без особливих емоційних затрат.

Скорпіон
Сьогодні варто проявити максимальну свідомість та постаратися уникнути негативних впливів ззовні. Особливу увагу необхідно приділяти їжі та напоям, які ви вживаєте в цей день.

Стрілець
Не забувайте, що на фізіологічному рівні в першу фазу місяця організм лише накопичує сили. Тому сьогодні енергійність ще досить мала в усіх сферах життя, не залежно від того, чи це особисте життя, чи бізнес.

Козоріг
Сьогодні вдалий день для фізичних навантажень. Спортсменам і діячам фізичної праці треба брати це на замітку. Витрачена вами енергія легко і швидко відновиться. Тим же, хто зайнятий у цей день тільки розумовою працею, корисно чергувати інтелектуальні вправи з зарядкою.

Водолій
Для вас цей день перебуватиме під заступництвом Марса, тому він буде насичений енергією. Удача чекає сильних, вольових людей, в яких енергія б'є ключем.

Риби
Не дивуйтеся тому, що у вашому житті не відбувається нічого надто цікавого. Такі періоди теж корисні, адже ви можете сповільнити свій темп життя, відпочити, подумати над майбутнім тощо.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода