Громадський транспорт у Черкасах відновив свою роботу, медиків у тролейбусах перевозитимуть безкоштовно

Дата: 26-05-2020, 16:03

Громадський транспорт у Черкасах відновив свою роботу, медиків у тролейбусах перевозитимуть безкоштовно
Віднині черкаські маршрутки та тролейбуси перевозитимуть усіх містян. Пасажирів у громадський транспорт братимуть тільки на вільні для сидіння місця й допускатимуть їх лише в засобах індивідуального захисту (масках, респіраторах). Про це повідомляють в пресслужбі Черкаської міської ради.

Рішення про це ухвалили на засіданні виконавчого комітету 26 травня, йому передували висновки обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Тролейбуси працюватимуть із 6:30 до 9:30 та з 15:00 до 19:00. Маршрутні автобуси курсуватимуть із інтервалом від 12 до 15 хвилин, свою роботу вони розпочинатимуть, переважно, із шостої ранку.

У контексті відміни спеціальних тролейбусних рейсів для медичних працівників заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар запропонував зберегти для них безкоштовний проїзд. Для цього їм, як і раніше, необхідно мати посвідчення з місця роботи.

Разом із тим, у тролейбусах під час кожного рейсу бронюватимуть два місця для медичних працівників.

Додамо, що особи, які досягли 60-річного віку, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392, мають дотримуватися самоізоляції.

Це не стосується державних службовців, працівників державних органів та органів місцевого самоврядування, депутатів, суддів, військових та інших працівників, які:

– надають послуги в галузях енергетики, хімічної промисловості, транспорту, у сферах інформаційно-комунікаційних технологій, електронних комунікацій, у банківському та фінансовому секторах, оборонній промисловості,
– надають послуги у сферах централізованого водопостачання, водовідведення, постачання електричної енергії і газу, виробництва продуктів харчування, сільського господарства, охорони здоров’я,
– є комунальними, аварійними та рятувальними службами, службами екстреної допомоги населенню,
– включені до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави,
– є об’єктами потенційно небезпечних технологій і виробництв.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода