Гороскоп від «Доби»

Дата: 29-05-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Правильна позиція в цей день – споглядальна: треба більше спостерігати і менше діяти, тоді вам вдасться зробити важливі висновки про ситуацію, в якій ви перебуваєте, і людей, які вас оточують.

Телець
Особливу увагу необхідно приділити близьким людям, на яких ви останнім часом звертаєте не так багато уваги, як вони заслуговують – потрібно терміново виправляти становище.

Близнята
В жодному разі не можна налаштовувати себе на негатив: якщо ви з самого ранку почнете переконувати себе, що з вами будуть відбуватися тільки гарні та приємні події, – так воно і станеться насправді.

Рак
Краще не проводити ділові зустрічі у першій половині дня. Можна починати нові справи, є шанс досягти успіху. Варто бути гнучкими. Можлива поява нових джерел заробітку.

Лев
Можливо, доведеться приймати важливі рішення. Жінки-Леви зустрінуть людину, з якою вдасться налагодити серйозні стосунки. Люди творчих професій отримають можливість повністю самовиразитися.

Діва
Сьогодні хороший день, щоб установлювати графіки, призначати завдання і виконувати обов᾿язки. Викреслюючи виконані пункти зі свого списку справ, ви будете радіти своїй ефективності.

Терези
У справах можна досягти відмінних результатів, якщо не втрачати рішучість та проявити ділову хватку. Вечір варто присвятити повноцінному відпочинку. Фізичні навантаження та ризик можуть нашкодити здоров᾿ю.

Скорпіон
Спілкування з творчими людьми надихне вас на художній проєкт. Попрацюйте з фарбою, олівцями, папером і будь-якими іншими матеріалами, які збуджують вашу уяву. Робота руками дає вам відчуття щастя і може навіть спровокувати інтелектуальний прорив.

Стрілець
Зараз чудовий час, щоб повідомити про свої бажання. Не відчувайте провини за те, що просите про допомогу – ви завжди робите щось для інших, і тепер ваша черга отримати щось цінне.

Козоріг
Сьогодні вашої уваги зажадають питання, пов᾿язані з освітою і навчанням. Якщо перед вами важка справа, спробуйте розбити її на невеликі посильні етапи. Складання інструкцій або графіків зміцнить вашу репутацію вдумливого і ефективного наставника.

Водолій
Займіться фінансовими питаннями для того, щоб відчути себе в більшій безпеці. Ваші організаторські здібності будуть високо оцінені і щедро винагороджені. В будь-якій ситуації намагайтеся керуватися розумом, а не емоціями.

Риби
Ваші близькі стали надмірно залежними від вас останнім часом, і, в результаті, кожен раз, коли ви зосереджуєтесь на чомусь, окрім їхніх потреб, виникає напруга. Сьогодні намагайтеся усамітнитися від них в тихому куточку. Дозвольте собі розслабитися і подумати про свої професійні плани.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода