Гороскоп від «Доби»

Дата: 2-06-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Сьогоднішній день залежатиме від того, як ви почнете ранок. Постарайтеся побалувати себе смачним сніданком або хоча б поніжитися зайві 10 хвилин у ліжку. Це зарядить вас позитивною енергією.

Телець
Сьогодні на вас чекає похвала від керівництва або близьких вам людей. Ви багато зробили, щоб домогтися авторитету і щось довести. Будьте сміливіші у вираженні своїх бажань у подальшому.

Близнята
У цей день вам можуть завадити зосередитися розбіжності з близькими. Не поспішайте з ухваленням принципових рішень, якщо думки зайняті іншим.

Рак
Ракам варто почекай з прийняттям радикальних рішень. Постарайтеся відкласти важливі справи на потім, щоб не припуститися помилок. Цей день можете присвятити читанню, перегляду кіно чи творчості.

Лев
Вам властиво відразу ж опускати руки, якщо щось не вийшло з першого разу. Однак вам ніхто не казав, що у вас є всього одна спроба. Пробуйте знову і знову, щоб отримати бажаний результат.

Діва
День може бути плідним. Проявіть свої лідерські якості. Від вашої ініціативності та організованості сьогодні залежатиме буквально все.

Терези
Ви стаєте все більш невпевненою в собі людиною. Причиною тому є відсутність підтримки. Однак отримати її можна від близьких. Варто лише натякнути рідним, що вам потрібна допомога, і вони в жодному разі не відмовлять.

Скорпіон
Цілком імовірно, що сьогоднішній день буде завантажений роботою і справами. Зате в кінці дня ви зрозумієте, наскільки багато ви зробили і як далеко просунулися вперед. Ви рухаєтесь у правильному напрямку до досягнення своєї мети!

Стрілець
Спробуйте подбати про себе і проаналізувати своє життя. Знайдіть у ньому якісь прогалини і заповніть їх.

Козоріг
Не приймайте події цього дня дуже близько до серця: вони ніяк не позначаться на вашому житті, а за терпіння ви дуже скоро будете винагороджені.

Водолій
Ви старанна людина, це факт. Але часто якась дрібниця змушує вас пригальмувати і залягти на дно на кілька днів. Сьогодні зірки рекомендують вам ігнорувати будь-які перешкоди і відразу ж повертатися до справ.

Риби
Романтичний настрій буде сьогодні цілий день з вами. Приготуйте вечерю для коханої людини, подбайте про неї, запропонуйте ввечері подивитися її улюблений фільм.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода