Зарплата штатного працівника на Черкащині вдвічі більша за мінімальну

Дата: 2-06-2020, 15:04

Зарплата штатного працівника на Черкащині вдвічі більша за мінімальну
Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у квітні 2020 р. становила 9 366 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (4 723 грн) і склала 98,8 % до березня 2020 р. та 108,2 % до квітня 2019 р. Повідомляють в Головному управлінні статистики в Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, сільське господарство, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,4 – 2,4 рази.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався у виробництві електричного устаткування, тимчасовому розміщування й організації харчування, поштовій та кур’єрській діяльності, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 55% від середнього рівня по економіці.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода