Радуцький: «Бондаренку відмовили у вступі до прогресивної партії мерів»

Дата: 19-06-2020, 23:44

Радуцький: «Бондаренку відмовили у вступі до прогресивної партії мерів»
Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький повідомив, що меру Черкас Анатолію Бондаренку відмовили у прийнятті в члени політичної партії «Пропозиція», яка об’єднала мерів України. Про це екс-секретар Черкаської міської ради заявив на своїй сторінці в Фейсбук.

«Присвячено лузеру !!!

Друзі! Сьогодні з’явилася нова прогресивна політична партія «Пропозиція», яка об’єднала мерів України. У цьому є логіка. Місцеве самоврядування за останні роки набуло в Україні актуальності. Кожний діючий мер несе відповідальність за комфорт та безпеку своїх містян. Ця політсила, маючи підтримку своїх виборців, у майбутньому знайде обов’язково «свою нішу» в політичних розкладах. Головний меседж лідерів-мерів – не красти з податків у своїх містян.

Напередодні відбулася дуже цікава зустріч між Бондаренко А.В. (м. Черкаси) та Борисом Філатовим (м. Дніпро), яка закінчилася дуже сумно для Анатолія. Йому було відмовлено у вступі в цю політсилу. Як виявилося, своїм опором президенту Зеленському мер Черкас звернув до себе багато уваги. Коли «піна» козака-революціонера спала, то всі побачили реального корупціонера, який :
1. Витрачав мільйони гривень на прибирання снігу, якого не було;
2. Своє місто зробив заручником в одного монополіста – Нова яПакість, через яку за рік прокачується 500 млн. гривень людських коштів;
3. Мер Бондаренко має рішення судів про свої противоправні дії на цій посаді;
4. Йому згадали й про Канівську сесію тощо.

Ну й головне. Зрадників та лицемерів ніхто та ніколи не цінив. Але це питання вже до пані Тимошенко.

P.S. Толі відмовили,
Толя метається
Честь загубилася
Обличчя втрачається.»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода