Гороскоп від «Доби»

Дата: 30-06-2020, 09:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Можливо, ви давно вже збиралися відпочити за містом, на природі? Сьогодні ідеальний день для цього. Проте не обмежуйте своїх бажань та прагнень. Все, за що б ви в цей день не взялися, виявиться перспективним і дасть згодом відмінний результат.

Телець
Якщо у вас є давній задум, творча ідея, яку ви ніяк не наважувалися озвучити та реалізувати, то більше не відкладайте і дайте їй життя саме сьогодні. Цей день буде для вас найбільш сприятливим у реалізації грандіозних намірів.

Близнята
Присвятіть цей день своєму розвитку. Інтелектуальному, професійному або духовному – все одно. Визначте самі, що вам наразі важливіше і цінніше. Сьогоднішні зусилля в цьому напрямку принесуть великі плоди. Більші, ніж ви зараз можете припустити.

Рак
Стосунки з людьми в цей день будуть зафарбовані відтінком приємного хвилювання та зворушення. А ще, може бути, що цей час стане для вас справжнім сюрпризом, якого ви навіть не очікували від долі.

Лев
Нинішній день – це унікальний шанс зрушити з мертвої точки те, що ви давно відкладаєте до нових віників. Якщо ж у вас з’явилася нова ідея, заплануйте початок її реалізації саме на сьогодні.

Діва
Цього дня все навколо вас пронизане енергійністю, а ви самі наповнені ентузіазмом. Тому візьміться за будь-яку справу з запалом і властивою вам харизмою, і тоді вам вдасться подолати будь-які перешкоди.

Терези
Для пошуку інформації та розширення горизонтів своїх знань гарні будь-які джерела – література, періодика, інтернет. Напевно ви давно не були в бібліотеці чи книгарні. Відправляйтеся сьогодні. туди А ще можна сходити на екскурсію або відвідати музей.

Скорпіон
Сьогодні будьте відкриті всьому новому. Не забувайте, що наше суб’єктивне бачення і розуміння не завжди правильно розставляє акценти та пріоритети. Іноді дрібниці виявляються більш значущими, ніж фундаментальні речі.

Стрілець
Не бійтеся змін. Нехай нинішній день ознаменується відмовою від застарілих догм або стереотипів. Провітривши таким чином свою усталену і, як наслідок, вже досить запилену дійсність, ви раптом побачите, що життя може грати всім спектром емоцій, подій та вражень.

Козоріг
Ви можете дозволити собі розслабитися. Сьогодні все у ваших руках – справи будуть йти своєю чергою, прикрі непорозуміння виявляться не здатними засмутити вас. Ваше відчуття гармонії зі світом і собою буде гідне всіляких похвал.

Водолій
Намагайтеся бути щедрими та добрими. Якщо вам трапиться нагода примирити чийсь конфлікт або допомогти комусь матеріально, зробіть це, не вагаючись. Це зробить вас по-справжньому щасливим, і ви переконаєтеся на практиці в тому, що позитив притягує ще більший позитив.

Риби
Постарайтеся в цей день дивитися на світ широко та об’єктивно. Це дуже потрібно, тому що ви неодноразово зіткнетеся з ситуаціями, коли однобокість або надто вузький погляд на предмет створить масу суперечностей та проблем.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода