«Славутич» не гратиме у Першій лізі

Чотири команди, які підвищаться у класі стали відомі ще до останнього туру. Можливість зачепитися за вакантну четверту путівку черкаський «Славутич» втратив вчора. Зважаючи на складне турнірне становище, у яке команда Юрія Бакалова себе загнала усередині весни, вчора у Кривому Розі «Славутич» влаштовувала виключно перемога. Такий же результат потрібен був і «Гірнику», який достроково здобував би право на участь у Першій лізі. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

За рівного футболу краще свої шанси використали господарі. Вони забили ще у середині першого тайму, після розіграшу кутового Гвоздевич відкрив рахунок. Відігралися черкасці у другій половині гри, також після стандарту, цього разу подачу з кутового замкнув Фаворов – 1:1. Однак за дві хвилини господарі повернули собі перевагу, відзначився Перін – 2:1. Наприкінці гри повна перевага була у «Славутича». На стандарти навіть ходив голкіпер черкасців, але безрезультатно – 1:2 – поразка черкасців, яка для «Славутича» робить формальністю два заключні тури Першої ліги. А «Гірник» у стиковому матчі оформив одну з чотирьох путівок у Перший дивізіон.