На черкаському стадіоні українці здолали латвійців

На четвертій доданій хвилині матчу збірна України здолала латвійців у Черкасах! Інфоромує «Черкаський спорт».

Черговий історичний футбольний матч пройшов у Черкасах. Центральний стадіон міста вперше прийняв міжнародний футбольний поєдинок. На нашому полі зіграли молодіжні збірні України та Латвії. Обидві команди продовжують боротьбу за вихід на чемпіонат Європи U-21. Щоправда реальні шанси на вихід має Україна, латиші ж перебувають на передостанній позиції в групі. Стосовно матчу, то підопічні Сергія Ковальця, очікувано, домінували над суперником. У першій половині зустрічі наша молодіжка перегравала Латвію у всіх компонентах гри. Проте забити нашим не вдавалося. Реальні шанси для голу мав Владислав Калитвинцев. Лідер збірної одного разу влучив у поперечку, іншого разу свою команду врятував кіпер Латвії.

Врешті ігрова перевага втілилася у рахунку вже у другому таймі, зіграли заміни Ковальця. На 54-ій хвилині подачу від Костевича замкнув Калитвинцев – 1 : 0. Черкаський стадіон «вибухнув» оваціями. Справді, Владислав Калитвинцев провів якісний матч. Втім, забивши гол, українська команда зменшила оберти й поплатилася за це. Одна з небагатьох контратак Латвії завершилася голом. Гутковскіс отримав довгу передачу, як стоячого обійшов Браткова, переграв Коваля та забив у пусті ворота – 1 : 1. Це неабияк сколихнуло збірну України, гравці якої намагалися відігратися. Однак час матчу спливав, а голу не було. Вже на доданих арбітром хвилинах здалося, що Україна, котра виграла у Латвії на виїзді з рахунком 5 : 1, подарує суперникові одне очко. Проте на останніх секундах гри підопічні Ковальця таки \”видряпали\” перемогу. Андрій Тотовицький отримав навісну передачу у штрафному майданчику, прийняв м’яч та пробив без шансів для суперників. 2 : 1, Україна здобуває в Черкасах перемогу й виходить на другу сходинку турнірної таблиці!