Черкаські музиканти отримали Гран-прі Всеукраїнського конкурсу

Дата: 11-06-2014, 16:29

Черкаські музиканти отримали Гран-прі Всеукраїнського конкурсу
28-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зоряні мости» до Дня захисту дітей», організований Міжнародною корпорацією «Зоряні мости», відбувся у Києві.

На конкурсі були представлені наступні номінації – вокал, інструментальна музика, хореографія, театральний жанр, образотворче мистецтво, декоративно-прикладна творчість. У склад журі ввійшли відомі особистості: голова журі – Алла Попова, народна артистка України; Олена Прудникова – доцент Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського; Олена Прокопова – композитор, викладач інституту музики ім. Глієра; Тетяна Крепак – співачка та ведуча музичної програми Національного радіо та ін. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Надзвичайно високо журі оцінило виступи учнів Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка. Так, Колкер Беатріс та Бевзюк Богдана отримали Гран-Прі у номінації «Академічний вокал», Горожанкіна Поліна і Свергунов Андрій здобули Гран-Прі у номінації «Естрадний вокал», а також Веліханова Заріна зайняла І місце у номінації «Академічний вокал» в молодшій категорії. Всі учні навчаються у класі викладача Лідії Мусеровської, концертмейстер Анна Орлова.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода