Юні черкаські футболісти зіграли у всеукраїнському футбольному турнірі

Турнір з футболу серед дітей 2005 року народження пройшов 3-9 червня 2014 року в Іллічівську. У ньому брали участь найкращі дитячі футбольні команди цієї вікової категорії Одеської, Кіровоградської, Полтавської Черкаської областей. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

За регламентом турніру змагання проходили на полі 60х40. У заявку входили 18 футболістів.
Черкаську область представляла Христинівська «Фортуна» (тренер В.Мітасов) і юні черкаські футболісти (тренер С.Усановський).

За різними причинами не вдалося зібрати 18 учасників, тому з Черкаської області було представлено 12 дітей.
Наші юні футболісти достойно зіграли в вибірковому турнірі своєї групи, забивши 10 м’ячів і не пропустивши жодного. Але, по різниці забитих і пропущених м’ячів, пропустили вперед команду «Чорноморець 1» м. Одеса.
В очній грі з «Чорноморцем» Христинівська «Фортуна» мала більше шансів виграти аніж зіграти у нічію.
У грі за ІІІ місце «Фортуна» уступила Одеській ДЮСШ 11-1 з рахунком 1:4. В першому таймі, який закінчився з рахунком 1:1, більше шансів було виграти команді «Фортуна». У другому таймі дві грубі помилки воротаря і захисників «Фортуни» призвели до 2 забитих м’ячів. Відігратися нашій команді не вдалось із-за втоми, спеки і відсутності достатньої кількості запасних гравців.

В свою чергу Одесити показали досить зрілий футбол і заслужено виграли.

У фіналі турніру зустрілись «Чорноморець 1» м. Одеса і «Іллічівець» м. Іллічівськ. Перемога у рівній грі з рахунком 3:2 дісталась команді «Чорноморець 1».

V місце у турнірі зайняла команда “Лідер» м. Кіровоград, а «Кремінь» м. Кременчук зайняла VI місце.