Вступна кампанія до ВНЗ України розпочалася

Дата: 11-07-2014, 15:00

Вступна кампанія до ВНЗ України розпочалася
Сьогодні, 11 липня, приймальні комісії розпочинають прийом заяв на вступ до вищих навчальних закладів України. Про це «Новій Добі» повідомили в Департаменті освіти і науки ЧОДА.

Прийом документів триватиме впродовж трьох тижнів і завершиться о 12.00 годині 1 серпня. Абітурієнти мають можливість подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них.
Для участі у конкурсному відборі абітурієнти можуть використовувати як результати ЗНО отримані у 2014 році, так і результати тестування попередніх років, що отримані у період з 2008 до 2013 років.

Прийом документів від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і мають проходити співбесіду або вступні екзамени закінчіться 24 липня. Співбесіди та вступні екзамени у вищих навчальних закладах будуть проведені з 25 липня до 1 серпня.Абітурієнти, які проходитимуть творчі конкурси у вищих навчальних мають встигнути подати документи до 24 липня. Конкурси проводитимуться у кілька сесій з 21 липня до 1 серпня.

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, має бути оприлюднений вищими навчальними закладами не пізніше 12.00 години 2 серпня. Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбудеться не пізніше 15.00 години 11 серпня. Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 18 серпня.

У 2014 році абітурієнти матимуть можливість подати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу, як у паперовій, так і в електронній формі. Традиційна паперова заява має бути подана вступником особисто.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода