Більше 170 тисяч грн зібрали на аукціоні в Черкасах митці на допомогу армії

Дата: 22-08-2014, 13:01

Більше 170 тисяч грн зібрали на аукціоні в Черкасах митці на допомогу армії
Благодійний аукціон «Черкаські митці – на підтримку української армії» мав на меті зібрати кошти для черкащан, які зараз беруть участь у антитерористичній операції на Сході України. Про це «Нову Добу» поінформували в прес-службі Черкаської міської ради.

За ініціативи Черкаської обласної організації Національної спілки художників України місцеві митці віддали майже півсотні своїх творів, аби вторгувати за них гроші для воїнів. І попри те, що аншлагу аукціон не зібрав, було зібрано більше 170 тисяч гривень.

Серед лотів – не тільки картини, а й витинанки, панно, ікона, монографія, скульптура, медаль…

Одразу три лоти на загальну суму 19 тисяч гривень купив депутат Черкаської міської ради Андрій Більда. Це не перша і далеко не єдина його допомога учасникам АТО на Сході України. Він постійно тримає на своєму контролі проблеми черкащан, які захищають цілісність України, та допомагає їм матеріально.

Нині всі кошти, вторговані на аукціоні, перебувають на рахунку Червоного Хреста. Потреби черкащан, які перебувають у зоні АТО, визначить спеціальна координаційна рада, після чого й буде надано допомогу захисникам Вітчизни.


Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода