Нещодавно стали відомі підсумки фіналу другого національного конкурсу «Genius Olympiad Ukraine – 2023» (Олімпіада Геніїв).
«Genius Olympiad Ukraine» – перша у світі ліцензійна національна Олімпіада геніїв, яка є єдиним відбором учасників із України до участі в Міжнародному конкурсі екологічних проєктів «Genius Olympiad Global», найбільшому конкурсі проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, який щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року.
На розсуд журі цьогорічної олімпіади учні Черкаська спеціалізована школа І−ІІІ ступенів N 3 представили рекордну кількість проєктів (24 проєкти) та увійшли у топ-5 «Найкращий заклад освіти Genius Olympiad Ukraine − 2023» посівши ІІІ місце олімпіади. Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.
У номінації «Наука» свої проєкти представили:
– Ковтун Богдан та Чабаненко Артем, науковий керівник Клименко Олена, (диплом фіналіста);
– Опара Єва, науковий керівник Будавіцька Світлана, (диплом фіналіста);
– Яровой Павло, науковий керівник Довгаль Людмила, (диплом фіналіста);
– Велько Артем , Ключніков Олександр, науковий керівник Довгаль Людмила, (срібна медаль);
– Скрипник Єгор, науковий керівник Довгаль Людмила, (диплом фіналіста).
У номінації «Креативне письмо» були представлені творчі проєкти екологічного змісту і спрямування:
– Діденко Діана, науковий керівник Барсукова Лариса, (диплом фіналіста);
– Кузнецова Анна, науковий керівник Барсукова Лариса, (диплом фіналіста);
– Петруша Каміла, науковий керівник Хотько Ліна, (диплом фіналіста);
– Братчиков Роман, науковий керівник Довгаль Людмила та Барсукова Лариса, (почесна відзнака);
– Коломієць Ніна, науковий керівник Соломка Ольга, (почесна відзнака);
– Розіна Вероніка, науковий керівник Коломієць Лілія,(диплом фіналіста);
– Кваша Евеліна, науковий керівник Клименко Олена, (диплом фіналіста).
У номінації «Мистецтво доробки екологічної тематики» представили :
– Горбенко Ольга – дизайн постера, науковий керівник Клименко Олена, (срібна медаль);
– Ткаченко Ольга дизайн постера, науковий керівник Клименко Олена, (почесна відзнака);
– Шатан Ліза, науковий керівник Клименко Олена, (диплом фіналіста);
– Коченкіна Дар’я − фотографія, науковий керівник Плахотня Галина, (почесна відзнака);
– Жалдак Єгор – дизайнер постерів, науковий керівник Довгаль Людмила (почесна відзнака);
– Алієв Давид − дизайнер постерів, науковий керівник Довгаль Людмила (почесна відзнака);
– Ісаєва Христина − змішана техніка, науковий керівник Плахотня Галина, (диплом фіналіста);
– Ключнікова Анастасія − змішана техніка, науковий керівник Плахотня Галина, (бронзова медаль);
– Мальковська Ульяна − змішана техніка, науковий керівник Сокур Оксана, (почесна відзнака);
– Зуєв Артем – дизайн постерів, науковий керівник Довгаль Людмила, (диплом фіналіста).
У номінації «Бізнес»:
– Уварова Катерина – бізнес-план, науковий керівник Клименко Олена, (диплом фіналіста);
– Круць Ілля – бізнес-план, науковий керівник Довгаль Людмила (бронзова медаль).