Черкаські баскетболісти успішно виступили на міжнародному турнірі

Юнацька збірна України з баскетболу, за яку виступає низка черкаських вихованців, вдало завершила престижний міжнародний турнір у Німеччині. У суботу відбувся заключний день турніру меморіалу Альберта Швейцера. Про рівень збірних, які беруть участь у цьому турнірі, красномовно говорять їхні досягнення. До Німеччини на тиждень з’їхалися 16 кращих світових юнацьких збірних. Вдвічі приємніше, що відразу шестеро гравців збірної України на цьому старті представляли «Черкаські Мавпи». Протягом семи днів українські юнаки відіграли шість матчів. Причому команда Максима Міхельсона до останньої гри програла лише двом фіналістам – США та Італії. У матчі за п’яте місце українці поступилися збірній Швеції, а до цього обіграли міцні команди Франції, Іспанії та Чилі. До речі, у головному матчі турніру перемогу здобули італійці – 86:73. Збірна ж України задовольнилася шостим місцем. Повідомляє «Черкаський спорт».

Одними з найпродуктивніших гравців неофіційного чемпіонату Світу стали двоє черкащан. Форвард Олександр Кобець був третім гравцем за результативністю (22 очки за матч), а захисник – Максим Мірошніченко кращим асистентом турніру. У середньому за гру він здобував 6.3 передачі. Вже у червні українські баскетболісти продовжать підготовку до юніорського чемпіонату Європи, який наприкінці літа прийме Болгарія.