Фейки, TikTok і психологія впливу: як працює російська пропаганда? | Марина Северинчук у подкасті “Свої люди” №9
Ворога треба знати досконало. Тому сьогодні ми мусимо максимально глибинно розуміти і вивчати діяльність росіян, запевняє гостя дев’ятого епізоду подкасту “Свої люди” Марина Северинчук. Вона — менеджерка проєкту “ІПСОлогія” від Черкаського інституту міста.
Це унікальний курс, де вчать розпізнавати, аналізувати й знешкоджувати ворожі інформаційно-психологічні операції (ІПСО), спрямовані проти України. Разом з експерткою ми розбираємо, як росія працює з інформаційними наративами всередині України й за кордоном, чому навіть TikTok і Telegram стають інструментами впливу, як допомогти інформаційним волонтерам, чому “ІПСО” часто містять зерно правди, як впливає російська мова на самоідентифікацію і чому ігнор — теж зброя.
Чому важливо вивчати ворога? Як вербують українських підлітків? Що таке “інформаційне сміття” і як його виявляти? Чому українська музика й блогери — це теж фронт? — про це і не тільки в ноовму епізоді подкасту “Свої люди”.
Підтримуйте своїх: стежте за діяльністю Черкаського інституту міста та втіленням їхнього проєкту “ІПСОлогія”.
Також ви можете підтримати онлайн-медіа «Нова Доба» і стати спонсором нашого ютюб-каналу, щоб отримувати першочергові відповіді на свої коментарі і згадку вашого імені у наступних відео при постійному членстві. Ваші 50 грн щомісяця — шалена мотивація для нас створювати й надалі цікавий контент!
Читайте новини Черкас та Черкаської області на нашому сайті або користуйтеся зручними адаптованими форматами в соцмережах: в інстаграмі, у фейсбуці і в телеграмі.