Каштанова алея на \”Казбеті\” знову в епіцентрі скандалу

Каштанова алея на \”Казбеті\” знову в епіцентрі скандалу

Оскандалену каштанову алею на \”Казбеті\” засипають щебенем. Це неабияк збурило місцевих жителів. Вони підозрюють: власник магазину навпроти лаштує там парковку. Досі, нагадаю, вона там і була, але стихійна. Активісти як тільки не боролися з несовісними водіями. Урешті розпочали перемовини з керівництвом магазину, куди ті й приїздять по закупи. Про долю алеї – Вікторія Хамаза.

У березні за зброю проти несовісних водіїв були стовпці. У червні – шини. Перші канули в Лету. Другі – посунули. Під час останнього протесту активісти домовилися з керівництвом магазину про перемир’я. Інакше – блокпост перед входом.
Олег Ліходькін, депутат міськради: \”Домовилися, що у двотижневий термін вони цю територію обгороджують, озеленюють, висаджують рослини й обмежують паркування на цій зоні\”.
І на алею таки прийшли робітники. Та їхня активність тільки збурила місцевих жителів.
– Мабуть, більше ніж півметра вони були обрубані. Ось таке коріння лежало по всій території.
Від такого озеленення – каштанам лише шкода, каже природозахисниця Людмила. Вона пильнує роботи на алеї від початку.
Людмила Ткаченко, голова обласної організації \”Екологічний світ\”: \”Відрізали коріння, засипали камінням, не знаю, заливався бетон чи земля, незрозуміло. Але все було засипано камінням, нагору поклали таке покриття\”.
Газон роблять по-європейськи, переконує натомість директор магазину. Робітники постійно радяться із екологами. Ті були тут, переконує чоловік, не раз. Парковку теж на алеї не лаштують, попри всі чутки.
Руслан Петрик, директор магазину: \”Машини фізично не зможуть сюди заїхати, бо вздовж дороги стоятимуть клумби із квітами. Газон буде зелений, зроблений за європейським зразком із використанням газонних решіток німецького виробництва\”.
Переконатися наочно, каже керівник магазину, можна буде вже завтра. Тоді тут мають завершити всі роботи.
***
А от у мерії це облаштування каштанової алеї в районі Казбету називають самовільним. Бо у власників магазину немає на це жодних дозволів – ані затвердженої містобудівної документації, ані ордера на проведення земляних робіт, ані проекту. Про це на своїй сторінці у \”Фейсбуці\” написав начальник міського управління інспектування Олександр Давиденко. Він доручив підлеглим усе там перевірити. За результатами на директора мазанину склали протокол про адмінправопорушення. Його вже спрямували на розгляд профільної комісії.

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x