Мешканці п\’ятиповерхівки 20 років потерпають від дощових озер

Великі потопи від найменших опадів. Таку проблему мають мешканці 5-поверхівки, що по Різдвяній. Після кожного дощу під їхнім будинком розливається величезне озеро, а підлога у підвалах перетворюється на болото. І так вже зо два десятки років. Та у профільному управлінні мерії про цю проблему почули вперше від журналістів.

Про це «Нова Доба» дізналася з сайту ВІККА.
Тут що не дощ – то справжній потоп. Двір цієї п’ятиповерхівки розташований у низині й сюди стікає вода з чотирьох сусідніх вулиць. Ця величезна калюжа – нагадування про зливу тижневої давнини. Мешканка будинку Катерина Василівна показує, як форсувала переправу. Вода доходила до її під’їзду.

Катерина Василівна, мешканка будинку: «Нам нема кудою ходить, як тут калюжа, через поле іти грязьове і от тако – хоть по коліна ходи».
Так мешканці будинку живуть уже 20 років. За цей час стічні води настільки підмили ґрунт під фундаментом, що п’ятиповерхівка почала осідати. У своїх бідах люди звинувачують сусідів-підприємців. У приватному секторі – цілий квартал розважальних закладів. Мовляв, коли їх зводили – пошкодили дощову каналізацію.

Анатолій Дартін, мешканець будинку: «Тут писем писали во все инстанции, кроме мавзолея. А кто же это будет решать? Если приехал, допустим, начальник, зашел сюда и покушал бесплатно и ушёл и он будет решать вопросы?»

Тетяна – одна з підприємців, до який мають претензії люди. У неї – бюро ритуальних послуг. Каже, коли ще у вісімдесятих її батьки придбали цей будинок – його також заливали стічні води. Відтак, щоб запобігти підтопленням – завезли кілька камазів землі. А дощової каналізації, за словами Тетяни, тут зроду не було.

Тетяна Манзак, підприємиця: «Через мою приватну землю, яка належить моїй мамі, не проходить зливова каналізація, немає ніяких стічних труб».
У профільному управлінні мерії про проблеми на Різдвяній нічого не знали. Про них начальник управління вуличної інфраструктури вперше чує від журналістів.

Сергій Отрешко, начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК ЧМР: «Перший раз почув про цю проблему ось в цьому році. Можливо, зливи менші були, чи, може, займалися якимись відписками. Зараз ми почули проблему і знайшли шляхи вирішення».
Стічні води у цьому районі хочуть відвести у загальноміську каналіцію. Якщо складеться із фінансуванням, говорить Сергій Отрешко, то проблему можна залагодити за півтора місяці.

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x