Молодому черкащанину не вистачає усього кільох тисяч, аби побороти рак

Три роки у постійній боротьбі за життя. Саме стільки протистоїть раку 28-річний Сергій Поліщук із Черкас. Влітку недуг поволі почав відступати. У жовтні чоловіку мали зробити рятівну трансплантацію кісткового мозку. Та в Сергія стався рецидив. Аби зробити останній крок до одужання, чоловіку бракує коштів. Про це «Нова Доба» дізналася від vikka.ua.

На черговий медогляд – усією родиною. Це відео відзняте торік. Сергій разом дружиною та сином чекають на вирок лікарів. Тоді він був позитивним. Недуг Сергія поволі почав відступати.
А це родина Поліщуків сьогодні. Вже місяць вони бачаться лише через скло. У жовтні Сергію мали зробити рятівну трансплантацію кісткового мозку. Та не судилося. Недуг раптово повернувся.

Юлія Малишева, лікар-гематолог
: \”Виник знову рецидив захворювання, з яким він потрапив у цей раз. Йому проводять курс протирецедивної хіміотерапії. Доводиться вживати досить дороговартісні препарати. Не тільки бажання, а ще потрібні досить великі кошти на це\”

Щодня Сергій потребує переливання крові. У нього третя позитивна група. Аби знайти донора, родина докладає надзусилля. Куди важче знайти потрібні ліки, каже хворий.

Перелік необхідних Сергію препаратів щодня стає все більшим. Їх ціни – захмарні. А бюджет молодої родини спустошений. Надія – лише на людей.

Сергій Поліщук, хворий: \”Я прошу тільки ліків і все. Можливо, у когось хтось з рідних проходив хімії, таблетки. Зараз аби ще потрапити у цю ремісію, було б дуже чудово. Мене б одразу забрали на Білорусь\”

Найтяжче відсутність Сергія переносить Назарко. Він досі не може зрозуміти, чому тата немає поряд.

Людмила Поліщук, дружина хворого:
\”Кожен день питає, де тато по десять або двадцять разів. Приїхали сьогодні сюди і тата додому, забрати тата додому і все\”

Повернути маленькому Назарку тата можна. Та для цього потрібні кошти. Ціна питання – п’ятнадцять тисяч гривень. Лише вони відділяють Сергія від такого довгоочікуваного шансу на одужання.

Реквізити:
Одержувач: \”ПриватБанк\”
Номер рахунку: 4149 4978 0660 5012
Телефон: 098 943 00 58 (Сергій) або 096 211 30 78 (Людмила)

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x