На школяра впала 200-кілограмова спортивна конструкція

Численні забої та перелом хребта. Так для 9-річного Давида закінчились забавки на спортмайданчику. На хлопчину впала більш ніж двохсоткілограмова спортивна конструкція. Малий дивом лишився живим. Подробиці за мить.

Сергій Кулініч, постраждалий: «Ось так робили, а потім воно захилиталось і на нас упало. Мені пальчики придавило, решті – ніжки придавило. Мені потім придавило і ніжки»

А ще горе-залізячя повибивало Сергію передні зуби. Та найбільше, переповідає хлопчина, дісталось його другові – Давиду.
Сергій Кулініч, постраждалий: «Він ось тут був. А ми його якось разом підняли помаленьку…»
Давид зараз у лікарні. Говорити на камеру відмовляється. Мама Ольга каже: малий ще й досі оговтується. Аби встановити діагноз, школяра обстежив не один лікар.

Григорій Айрапетян, ортопед-травматолог: «Выставлен предварительный диагноз – перелом позвонка поясничного отдела. Ходить ему запрещено, движения в конечностях сохранено, чувствительность тоже»

Дорослі дивуються: як двохсоткілограмовий гімнастичний снаряд взагалі не повбивав дітей. Бо металева конструкція ледь трималась за землю.
Олександр Кулініч, батько Сергія: «Тут має бути бетонна яма. Я не знаю, як воно триматиметься»

Він щодня розминав м’язи на цих стійках. Як малечі вдалось зрушити з місця снаряд – не розуміє.
Сергій, житель м. Черкаси: «Я не знаю. Що сказати… вперше таке бачу»

Усі ці спортивні конструкції знаходяться на території Черкаського профучилища. Його завгосп каже: батьки винні, бо не догледіли дітей. Мовляв, негоже гратися на чужому подвір’ї. Аби ж убезпечити своїх вихованців, говорить, вживатимуть усіх заходів.
Ігор Кучин, завгосп: «Аякже – перевіримо і вже перевірили»

Мама Давида ні на кого зла не тримає. Каже: іншим буде наука.
Ольга Кочмар, мама Давида: «Просто тепер нам, працівникам освіти, потрібно буде перевірити усе своє спортивне обладнання. Щоб не було більше неприємностей, які сталися з моєю дитиною»

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x