У Черкасах син «тероризує» матір-героїню через квартиру

Від любові до ненависті. Сім’ю черкаської матері-героїні розсварила багатокімнатна квартира. Поділити її мати та син не можуть вже кілька років. У що переросло таке протистояння, Катерина Ковбій розповість.

Наталія Миколаївна – мати-героїня. Свого часу вона самотужки поставила на ноги п’ятьох дітей. Тепер же від одного з них вона потерпає.
Наталія Осіпова, мати: «В 2011 році я потрапила на операцію. І як я стала недієздатною, він почав наді мною просто знущатись»
Мати-героїня зізнається: вже більше чотирьох років її буквально тероризує власний син Андрій. Причиною всьому – спільна квартира. Її, впевнена мати, син хоче прибрати до рук. І для цього використовує будь-які засоби.

Наталія Осіпова, мати: «Дзвінок в домофон, а я знаю, що до мене баба Ніна має прийти. Я відкрила їй двері. Вона їде на ліфті і дзвінок у двері. Син прийшов. А тут і сусідка якраз. Він її зажав біля ліфта і кулак заніс над нею. Я в цей час набрала міліцію. Міліція приїхала швидко»
Постійним свідком протистоянь стала онука Наталії Миколаївни – Євгенія. Дівчина просить не показувати її обличчя. Журналістам зізнається: підтримує бабусю, як може. Бо більше нікому.

Євгенія, онука
: «Він їй нерви мотає, а я за нею потім, тому що в неї діабет, у неї цукор. І якщо цукор трохи нижче або вище – вона падає в кому. Тобто, він цього домагається, на мою думку, а я намагаюсь це все тримати під контролем»
Натомість Андрій каже: історія вустами матері – то суцільний обман. На неї він руку не піднімав ніколи. Хоч ненька, упевнений хлопець, завжди його недолюблювала.

Андрій Осіпов, син: «Мене виживають з моєї частки майна. Постійні погрози. Нібито я її мучу, катую, б’ю. Уже все, що хочеш, розказує. Я не можу цього пояснити. Можливо, небажана дитина. Можливо, у неї були тяжкі стосунки з моїм батьком. Ми від різних батьків діти. Я не знаю»
Правоохоронці лише «розводять руками. Кажуть: фактів насильства вони не зафіксували. А розбиратися, хто зі сторін справжній повноправний власник квартири, то не в їхній, мовляв, компетенції. Та таких сімей, додають, у Черкасах вистачає.

Олексій Прокопенко, старший інспектор з особливих доручень Черкаського УГБ
: «Десь, приблизно, за добу від 6 до 10 викликів на вчинення сімейних сварок, вчинення сімейного насильства. Особливо це напередодні свят або після свят, як всі вживають алкогольна напої»

Тим, хто опинився сам на сам із насильством в сім’ї, правоохоронці радять все ж звертатись до міліції. А сім’ї Осіпових – самотужки знайти компроміс.

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x