У Черкасах влаштували благодійний бал, аби допомогти діткам

Танці – задля благодійності. Близько півсотні черкащан вийшли на паркет, щоб показати свої витончені па. Але головна мета танцівників – не змагання. Черкащани збирали кошти для дітей з вадами опорно-рухового апарату. Про благодійний бал – Ірина Головка.

Класична музика, традиційне вбрання та відточені па. Черкащанка Ольга на бал прийшла уперше. Дівчина не приховує, танцювати не майстер, але на паркет обов’язково вийде.
Про це «Нова Доба» дізналася з сайту ВІККА.

Ольга Тягунська, учасниця балу: «У нас у Черкасах рідко проходять подібного роду заходи. І дуже приємно, що студенти організували таке свято. Благодійність зараз має дуже велике значення у нашій країні. Тому, не дивлячись на те, що я сьогодні прийшла сюди сама, вважаю, що я не пошкодую про це рішення. Сподіваюся добре провести вечір».

А от студент Денис обіцяє: на паркеті покаже справжній майстер-клас. Він –досвідчений танцівник.
Денис Бєліков, учасник балу: «Я уже более 5 лет занимаюсь сам бальными танцами. Я глава культурно-массового сектора в институте. Поэтому для меня это, так сказать, обыденное».

Студентка Поліна до балу готувалася тиждень. Підбирала сукню, макіяж та зачіску. Хоча на цьому заході головне, стверджує дівчина,– це благодійність.
Поліна Шевченко, учасниця балу: «Звичайно, вони потрібні, Щоб наша молодь розвивалася, щоб вона знала проблеми наші, щоб оцінювала усю цю ситуацію не тільки у наших Черкасах, а й в Україні, щоб вона усвідомлювала й знала, що потрібно допомагати іншим людям».
Організували благодійний бал студентська рада спільно із Східноєвропейським університетом. Кажуть, так хочуть не лише збагатити культурне життя у місті, а й допомогти тим, хто цього найбільше потребує.

Олександр Гергель, голова «Черкаської студентської ради»: «Підтримка повинна бути безпосередньо дітей з такими вадами. Діти, коли мають вади опорно-рухового апарату, вони не можуть ходить по вулиці спокійно Батьки бояться, що на них будуть, вибачте на слові, але тикати пальцями. Люди ці повинні мати більш достойну увагу».
На балу назбирали більше чотирьох тисяч гривень. На них придбають тренажер для дітей з вадами опорно-рухового апарату.

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x