У мережі з’явився тізер фільму, де зіграв Анатолій Бондаренко

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту «Таємниці мого міста». Черкащан кличуть на перегляд трисерійного етюду до мережі кінотеатрів «Мультиплекс» в ТРЦ «Любава» на 17.00. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «ВІККА».

У межах заходу відбудеться прем\’єра спецпроекту «Таємниці мого міста. СТАРОСТА». Трисерійний кінопроект став наймасштабнішим по зйомках і найбільшим за тривалістю етюдом. Зіграв у ньому головну роль та перевтілився у майбутнього гетьмана України Євстафія Дашковича міський голова Анатолій Бондаренко. Роль його супротивника – кримського хана Саадата Першого Герая – виконав громадський діяч і депутат Микола Мирза.

Нагадаємо, особливість соціального проекту «Таємниці мого міста» полягає в тому, що головні ролі в серіалі виконують не професійні актори, а провідні громадські діячі. На думку авторів проекту, ролі провідних історичних діячів міста і краю, які змінили його історію, а відтак історію країни і світу, мають право виконати ті, хто сьогодні так само, як і попередники, змінюють історію сьогодення в регіоні.

Нагадаємо, Всеукраїнський історико-публіцистичний проект «Таємниці мого міста» існує вже 4 роки. Він охопив 6 областей України (Рівненщина, Херсонщина, Київщина, Буковина, Поділля, Черкащина). У доробку нараховується 28 серій. Команда культурно-просвітницького соціального серіалу і надалі проводить зйомки в інших регіонах і створює нові серії.

На презентації до перегляду буде запропоновано 7 серій черкаського циклу, а саме:
1. Дуб-Патріарх;
2. Сакральні офорти;
3. Коврай і Сковорода;
4. Дитячий Альбом;
5. Староста (спецпроект – 3 серії).

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x