Як у Черкасах можна стати в чергу в листі очікування?

Медичні фахівці в межах відеопроєкту «З лікарем про актуальне» роз’яснюють найпоширеніші запитання пацієнтів. Трансплант-координаторка Черкаського онкодиспансеру Наталя Босенко розповіла про те, хто і як може встати у чергу в листі очікування.

За словами фахівчині, пацієнти, які мають ниркову недостатність та їм проводять замісну терапію методом гемодіалізу та перитонеального діалізу, можуть продовжити лікування шляхом трансплантації. Для цього потрібно звернутися до сімейного лікаря, нефролога або трансплант-координатора. Останній заносить особисту інформацію в ЄДІСТ, у кейс листа очікування. Це дає змогу пацієнту отримати нирку від посмертного донора або родинного.

Для того, щоб встати до листа очікування пацієнту необхідно не лише потелефонувати трансплант-координатору, а й приїхати в медичний заклад. Хворий повинен буде написати заяву, інформаційну згоду на проведення трансплантації, а також мати із собою паспорт, ідентифікаційний код та документи медичного характеру.

Інформація, подана у сюжеті, є результатом досліджень автора, який може не мати медичної освіти. Текст не перевіряється фахівцем на предмет точності та об’єктивності. Ця інформація не є керівництвом до дії і має бути використана тільки після консультації з вашим лікарем. “НОВА ДОБА” не закликає застосовувати або поширювати будь-які лікарські засоби, способи лікування чи медичні послуги.

Подібні публікації

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x