Запитуйте у експерта

29-01-2015, 12:03
«Пенсіонери сплачують військовий збір і транспортний податок з 1 січня? Чи є пільги з цих податків? Ірина Леонідівна, м.Черкаси Як пояснив заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків управління доходів і зборів з ...
29-01-2015, 09:01
«Хто надає органу контролю відомості для розрахунку транспортного податку?» Костянтин, м. Кам’янка Як пояснив заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у ...
29-01-2015, 07:00
«Чи має право на податкову знижку за навчання один з батьків дитини, яка не досягла 23 років, одружилася, змінила прізвище та квитанції оформленні саме на дитину?» Марина Олексіївна, м. Канів Як пояснив заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування доходів і зборів з ...
28-01-2015, 23:08
Ірина, м. Сміла Як пояснив заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області Володимир Жаврід, Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про ...
27-01-2015, 15:39
Чи потрібно повторно сплачувати збір на обов’язкове державне пенсійне страхування при заміні нового автомобіля, якщо він перебуває на гарантії? – У разі заміни нового автомобіля (на гарантії) необхідно звернутись до положень пункту 2 частини першої статті 708 Цивільного кодексу України. Там ...
27-01-2015, 13:04
«Як діє механізм податкового компромісу з державою?» Геннадій В., Золотоніський р-н Як повідомили в головному управлінні ДФС у Черкаській області, з 17 січня поточного року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових ...
26-01-2015, 21:01
У разі здійснення операції купівлі-продажу нерухомого майна збір на обов’язкове державне пенсійне страхування сплачує покупець у розмірі 1 % від вартості нерухомого майна, зазначеного в договорі купівлі-продажу. – Коли ж відбувається передача майнових прав на нерухомість від одного власника ...
20-01-2015, 21:30
«Торік було введено військовий податок. Чи буде він діяти й у 2015 році?» Ольга Миколаївна, м. Канів Оподаткування військовим збором за ставкою 1,5% здійснюватиметься до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних сил України. – З 1-го січня 2015 року ...
20-01-2015, 19:30
«Чи й справді з нового року до органів ДФС треба направляти копії фіскальних чеків?» Приватний підприємець Олег Андрійович м. Черкаси Як розповіли в Державній податковій інспекції у Черкасах, з 1 січня 2015 року всі електронні контрольно-касові апарати (ЕККА) повинні відправляти копії кожного ...
20-01-2015, 18:07
«Як стати на облік людям, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції?» Лисенко П., Черкаси Заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної ...
15-01-2015, 13:06
Начальник відділу з нагляду за призначенням, перерахунками та виплатою пенсій департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Віта Лебедкіна інформує про те, що на виконання Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» ...
15-01-2015, 10:24
Роз’яснення про порядок забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, дітей до 18 років протезно-ортопедичними виробами надає заступник начальника відділу соціальних гарантій управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради ...
6-01-2015, 11:24
Жінка працює завідувачем аптеки. Чи зараховується період роботи на цій посаді до стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років? Марина Курченко, Сміла Пенсії за вислугу років призначають за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в разі ...
5-01-2015, 20:56
31.12.2014 жінці виповниться 55 років. Чи має вона право на достроковий вихід на пенсію? Василь М., Золотоноша Згідно з законодавством особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років, за наявності страхового стажу не менше 15 років. – Жінки, які народилися, ...
5-01-2015, 18:20
З 1985 по 1993 рік чоловік пропрацював вісім років у районах Крайньої Півночі. Чи матиме він право на зниження пенсійного віку? Олена Павлівна, Черкаси Між Урядом України і Урядом Російської Федерації підписана угода, яка передбачає, що громадяни обох країн, які пропрацювали не менше 15 ...

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода