СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Чигирині відбувся футбольний матч за Кубок АПК

Дата: 26-11-2014, 13:10.

У Чигирині відбувся футбольний матч за Кубок АПК Вихідними на міському стадіоні «Колос» проходили традиційні змагання з міні-футболу на перехідний Кубок АПК. 9 команд, а саме: ДЮСШ, «Чигирин», «Манеж-1» та «Манеж-2» м. Чигирин, «Богданівець» с. Суботів, «Дніпро» с. Тіньки, «Колос» с. Рацеве, «Тясмин» та «Оля» с. Худоліївки, виявили бажання поборотись за головний трофей.

Суботнього дня ігри відбулися у трьох групах за коловою системою. Прикро, але до наступного туру змагань не змогли потрапити команди «Богданівець», «Оля» та «Манеж-1», які мали рівні шанси.
Про це «Нова Доба» дізналася в Чигиринській РДА.

Недільний день був більш захоплюючим. Глядачі одночасно слідкували за цікавими матчами, які проходили на двох майданчиках. У першому поєдинку зустрілися футболісти ДЮСШ та «Дніпра». Обидві команди атакували, і лише єдиний гол Тараса Барвінка вивів ДЮСШ до перемоги.
У грі між командами «Чигирин» та «Тясмин» результат виявився нічийний – 1:1. Миром розійшлися тіньчани з «Манежем-2» (рахунок 2:2), команда «Чигирин» посипалася у грі з «Колосом» 0:4.

Несподівано напруженим виявився поєдинок команд «Манеж-2» та ДЮСШ. Перерва пішла на користь команді ДЮСШ.
В іншому матчі упевнено отримала перемогу команда «Тясмин», забивши «Колосу» чотири м’ячі.
За бронзові медалі відбулася гра між рацівським «Колосом» та чигиринським «Манежем». Сильнішими виявилися останні, які забили п’ять м’ячів у ворота суперника.
Худоліївська команда «Тясмин» з рахунком 7:2 виборола золотий трофей та медалі.

Теги: черкаси, черкаська область, Чигирин, міні-футбол, Кубок АПК


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS