«Черкаські богатирі» вибороли низку нагород на Чемпіонаті України з пауерліфтингу

Нещодавно в Києві відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ, який уже вдесяте проводила федерація «Комітет пауерліфтингу України» (Ukrainian Powerlifting Committee – UPC), за підтримки Душейка Григорія Петровича.

Це був головний турнір федерації UPC, тому очікувано він викликав велику зацікавленість серед спортсменів з усіх куточків України та зібрав найбільшу кількість учасників з початку війни − 260 силачів.

Черкаські богатирі, капітаном команди якої є Сергій Даниленко, також узяли участь у Чемпіонаті України з пауерліфтингу та окремих вправ, який став для спортивного клубу головним турніром 2024 року.

Спортсмени СК «Черкаські богатирі» здобули 26 нагород  Чемпіонату України 2024 UPC, у тому числі 17 перших місць, і зокрема отримали такі нагороди:

Онищак Ігор боронить нашу державу в лавах Збройних Силах України, особливо знаковим для команди став саме його виступ, попри всі труднощі з підготовкою виступив та продемонстрував достойний результат у категорії майстри (50−54), аматори, вагова до 100 кг: станова тяга (215 кг) − 2 місце;

Боєчко Владислав − категорія майстри (50−54), аматори, вагова до 110 кг: жим лежачи (160 кг) − 1 місце; екстремальний жим – 1  місце (100 кг х 20 разів) K 19,37; жимове двоборство − 1 місце;

Ніколаєва Анна − категорія «оpen», аматори, вагова до 67,5 кг: жим лежачи (67,5 кг) − 1 місце. Здобула почесне 3 місце з жиму лежачи в абсолютній категорії;

Губа Микола − категорія «open», аматори, вагова до 82,5 кг: підйом штанги на біцепс (80 кг) − 1 місце. Здобув почесне 2 місце з підйому штанги на біцепс в абсолютній категорії;

Відняк Дмитро −  категорія «open», аматори, вагова до 110 кг: пауерліфтинг (622,5 кг) − 2 місце; двоборство (415 кг) − 1 місце; станова тяга (247,5 кг) − 1 місце; жим лежачи (167,5 кг) − 3 місце. Виконав 3 нормативи майстра спорту в таких вправах: жим лежачи, станова тяга, двоборство. А також здобув звання кандидата в майстри спорту;

Чернаков Андрій (отримав травму, але не відмовився від виступу) − категорія юніори (20−23), аматори, вагова до 100 кг:  пауерліфтинг − 1 місце, двоборство − 1 місце; станова тяга − 2 місце;

Павленко Андрій − категорія майстри (40−44), аматори, вагова до 90 кг: пауерліфтинг (540 кг) − 1 місце; двоборство (360 кг) − 2 місце; станова тяга (230 кг) − 1 місце; жим лежачи (130 кг) − 3 місце;

Лоленко Сергій − категорія «оpen», аматори, вагова до 100 кг: екстремальний жим – 1  місце (100 кг х 23 разів) KA 23,303; жимове двоборство − 1 місце;

Шелемба Неля − категорія юніори (20−23), аматори, вагова до 67,7 кг: пауерліфтинг (250 кг) − 1 місце;

Даниленко Сергій − капітан команди, категорія майстри (45−49), аматори, вагова до 110 кг: пауерліфтинг (602,5 кг) − 1 місце; двоборство (390 кг) − 1 місце; станова тяга (235 кг) − 1 місце; жим лежачи (155 кг) − 2 місце.

«Черкаські богатирі» подали заявку на участь у Кубку Столиці з окремих вправ пауерліфтингу федерації UPC, що відбудеться в травні 2024 року. Цей турнір буде вже третім у цьому році для богатирів та буде завершальним для першого півріччя 2024 року.