СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В області почали свою роботу пункти обігріву

Дата: 5-12-2014, 09:34.

В області почали свою роботу пункти обігріву Традиційно до настання морозної погоди пункти обігріву запрацювали не лише в Черкасах, а також у всіх районних центрах. Кожен відвідувач цих соціальних центрів зможе не лише зігрітися, а й випити гарячого чаю та поїсти. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.

Загалом Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій відкрило 26 пунктів, ще роботу 8 пунктів організовано органами місцевого самоврядування. Активну допомогу в їх функціонуванні традиційно надає Обласне товариство «Червоного Хреста». Основна маса розгорнутих наметів розташована біля підрозділів державної служби з надзвичайних ситуацій. У відповідності до аналізу минулорічної роботи, основна маса їхніх відвідувачів – безхатченки, які добре знають, де шукати намети для обігріву.

Також починаючи із четверга на маршрути вийшли 7 соціальних патрулів, до складу яких крім рятувальників також входять соціальний працівник та співробітник правоохоронних органів.

Теги: черкаси, черкаська область, пункти обігріву, область, рятувальники


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS