СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В області почали свою роботу пункти обігріву

Дата: 5-12-2014, 09:34.

В області почали свою роботу пункти обігріву Традиційно до настання морозної погоди пункти обігріву запрацювали не лише в Черкасах, а також у всіх районних центрах. Кожен відвідувач цих соціальних центрів зможе не лише зігрітися, а й випити гарячого чаю та поїсти. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.

Загалом Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій відкрило 26 пунктів, ще роботу 8 пунктів організовано органами місцевого самоврядування. Активну допомогу в їх функціонуванні традиційно надає Обласне товариство «Червоного Хреста». Основна маса розгорнутих наметів розташована біля підрозділів державної служби з надзвичайних ситуацій. У відповідності до аналізу минулорічної роботи, основна маса їхніх відвідувачів – безхатченки, які добре знають, де шукати намети для обігріву.

Також починаючи із четверга на маршрути вийшли 7 соціальних патрулів, до складу яких крім рятувальників також входять соціальний працівник та співробітник правоохоронних органів.

Теги: черкаси, черкаська область, пункти обігріву, область, рятувальники


Черкаси наживо

У Черкасах уже понад 30 років діє унікальний дитячий садочок для особливих, «сонячних» дітей. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS