СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В області почали свою роботу пункти обігріву

Дата: 5-12-2014, 09:34.

В області почали свою роботу пункти обігріву Традиційно до настання морозної погоди пункти обігріву запрацювали не лише в Черкасах, а також у всіх районних центрах. Кожен відвідувач цих соціальних центрів зможе не лише зігрітися, а й випити гарячого чаю та поїсти. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.

Загалом Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій відкрило 26 пунктів, ще роботу 8 пунктів організовано органами місцевого самоврядування. Активну допомогу в їх функціонуванні традиційно надає Обласне товариство «Червоного Хреста». Основна маса розгорнутих наметів розташована біля підрозділів державної служби з надзвичайних ситуацій. У відповідності до аналізу минулорічної роботи, основна маса їхніх відвідувачів – безхатченки, які добре знають, де шукати намети для обігріву.

Також починаючи із четверга на маршрути вийшли 7 соціальних патрулів, до складу яких крім рятувальників також входять соціальний працівник та співробітник правоохоронних органів.

Теги: черкаси, черкаська область, пункти обігріву, область, рятувальники


Черкаси наживо

Дарина Майстренко, фіналістка телешоу «Супермодель по-українськи», розповіла в ефірі телеканалу «Рось» про те, як вона зважилася на участь у
Відеозйомку новорічної ночі у Черкасах оприлюднили нещодавно у мережі. Відео зняте за допомогою безпілотника. З висоти пташиного польоту видно, як
< >
Мрійте! ...
Анна Григорович, RSS
Нема з ким залишити ...
Юлія Фомічова, RSS