СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

У Шполі німецькі вівчарки напали на пенсіонера

Дата: 11-01-2015, 16:06.

У Шполі німецькі вівчарки напали на пенсіонера Жахливий випадок стався зранку 9 січня у Шполі. Дві німецькі вівчарки, вирвавшись з подвір’я на вулицю, жорстоко розтерзали 65-річного чоловіка, сусіда господарів собак. Зараз чоловік перебуває в реанімаційному відділенні районної лікарні, йому зроблено операцію.

Як повідомив начальник Шполянського райвідділу міліції Вадим Кутовий, на господаря агресивних тварин складено адміністративний протокол за ч.2 ст.154 Кодексу України про адміністративні правопорушеня. Міру покарання для власника, а також подальшу долю собак визначить суд, зазначив Вадим Олександрович.

Як стало відомо з неофіційних джерел, жителі вулиці Корольова, сусід яких став жертвою собак, збирають підписи з вимогою покарати господаря собак, який утримував тварин не в вольєрі. «Адже вулицею ходять наші діти і невідомо, хто може стати наступною жертвою неконтрольованих тварин», — переконані вони.

Катерина Вальчиковська

Теги: черкаси, черкаська область, Шпола, німецькі вівчарки


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS