СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Що очікує на ринок праці області в 2015 році?

Дата: 14-01-2015, 12:37.

Що очікує на ринок праці  області в 2015 році? Стан регіонального ринку праці віддзеркалює ситуацію, яка наразі склалася в країні. Слід зауважити, що ринок праці реагує завжди з запізненням на економічні процеси: спочатку відбуваються зміни в економіці і лише через деякий час починає змінюватися ситуація на ринку праці, тому можна очікувати, що ситуація на ринку праці у 2015 році буде складною.

Це підтверджують і дані Державної служби статистики України. Так, протягом 2014 року в області, як і в Україні в цілому, спостерігалась тенденція до скорочення чисельності зайнятого населення, зростання кількості безробітних громадян, та збільшення кількості осіб, які перебувають в умовах вимушеної неповної зайнятості.
Повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Так в середньому за дев’ять місяців чисельність зайнятих громадян скоротилась на 32 тис. осіб, порівняно з січнем-вереснем 2013 року. Відповідно спостерігалось і зростання чисельності безробітних громадян, зареєстрованих в центрах зайнятості області. Станом на початок 2015 року на обліку в обласній службі зайнятості перебувало 26,2 тис. безробітних, що на 4 тис. більше, ніж на початок 2014 року. Це в певній мірі зумовлено скороченням чисельності штатних працівників, зайнятих в галузях економіки регіону, значною кількістю громадян, які перебували в умовах вимушеної неповної зайнятості, перевищенням чисельності осіб, які були звільнені з підприємств, над чисельністю прийнятих.

Скорочення виробництва деяких ринкоутворюючих підприємств регіону, пов’язане з економічними труднощами, проблеми в банківській сфері, оптимізація чисельності держслужбовців призвели до скорочення вакансій, які подають роботодавці області до служби зайнятості. Так порівняно з попереднім роком, кількість вакансій, заявлених роботодавцями, зменшилась на 2,8 тис.

Теги: черкаси, черкаська область, Черкаський обласний центр зайнятості, прогноз, ринок праці, у 2015 році


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS