СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Уманчани провели земляків до лав Збройних сил України

Дата: 29-01-2015, 09:25.

Уманчани провели земляків до лав Збройних сил України «Головне – повертайтесь до рідного дому живими та неушкодженими! Ми чекаємо на вас!» – звернувся виконувач обов’язків міського голови Олександр Цебрій на проводах уманчан до лав Збройних сил України. Про це «Нова Доба» дізналася в Уманській міській раді.

28 січня відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» Уманським ОМВК розпочато відправку військовозобов’язаних уманчан по четвертій хвилі мобілізації до лав Збройних сил України, які після проведення відповідної підготовки в навчальних центрах для відновлення бойового злагодження і військових навичок продовжать проходження служби в зоні АТО.

Уманчани провели земляків до лав Збройних сил України
Уманчани провели земляків до лав Збройних сил України

Окрім слів-настанов від керівництва міста та рідних, учні навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» подарували кожному солдату обереги, виготовлені своїми руками.
На завершення священнослужителі благословили військовослужбовців на службу.

Теги: черкаси, черкаська область, Умань, мобілізація, військові, жителі, навчання


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS