СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські скаути передали віфлеємське світло черкаським римо-католикам

Дата: 25-12-2013, 12:24.

Черкаські скаути передали віфлеємське світло черкаським римо-католикам Учора 24 Грудня 2013 року на самий Свят-вечір скаути Організації Українських Скаутів (ОУС) передали Вифлеємське Світло Миру в черкаську римо-католицьку парафію Благовіщення Пресвятої Діви Марії. Про це «Новій Добі» розповіли в ОУС.

Традиція запалювати вогник Вифлеємського Світла Миру від оливної лампадки в печері Різдва Христового виникла 27 років тому. Завдяки скаутам Організації Українських Скаутів Світло розповсюджується по всій Україні: у храми всіх конфесій, державні установи, школи, сиротинці, лікарні. Світло миру символізує мир, радість і братерство.

Світло Миру з рук українських скаутів 12-ї Скаутської Дружини Черкаської ім.Лесі Українки (ОУС) брали всі охочі вірячи. Невдовзі вони запалили цей вогник на своєму на свят-вечірньому столі. На заході був також представник Черкаського Пласту. Цього вже вдруге скаути Організації Українських Скаутів передають віфлеємське світло черкаським римо-католикам. Минулого року Світло Миру до черкаської римо-католицької парафії потрапило з рук скаутів ОУС вперше.

Теги: черкаси, черкаська область, Скаути, Вифлеємський вогонь


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS