У Ватутіному скинули Леніна

Дата: 31-12-2013, 12:11

У Ватутіному скинули Леніна
Подія сталася 30 грудня біля четвертої ранку. Невідомі чоловіки у місті Ватутіне Черкаської області скинули з постамента пам'ятник Леніну та намагалися його розбити. Зробити це їм не вдалося, оскільки пам'ятник виявився міцним. Через кілька годин комунальники повернули пам'ятник вождю світового пролетаріату на місце. Комуністи звинувачують у вандалізмі опозицію. Справою займається міліція.

– Молодчики у масках накинули на пам'ятник шнури і потягли. Пам'ятник упав, після чого почали бити кувалдами. Це ознака фашизму, можу сказати, що в Україні є фашизм. Вважаю це актом вандалізму. Ми звернулися у міліцію, там вже відкрили кримінальне провадження по цій справі, – прокоментував голова обласної організації Компартії Віктор Роєнко. – Напередодні, 26 грудня питання про перенесення пам'ятника в інше місце виносили місцеві депутати від "Батьківщини", тому ми думаємо, що це не лише справа свободівців, а й „Батьківщини”.

Комунальники поставили монумент на місце за кілька годин. Це четвертий пам'ятник Леніну, який хотіли знести за останні роки. У Черкасах, Тальному та Смілі монументи знесли. 1 800 місцевих жителів підписалися за те, щоб пам'ятник у Ватутіному залишити.

Про це повідомляє «Газета по українськи».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода