СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Понад 39 тис тонн ранніх зернових зібрали в Черкаському районі

Дата: 13-09-2015, 19:35.

Понад 39 тис тонн ранніх зернових зібрали в Черкаському районі У п’ятницю у Степанках відбулося виїзне засідання колегії районної адміністрації, у роботі якої взяв участь Іван Точений, заступник директора Департаменту – начальник управління агропромислового виробництва та продовольства облдержадміністрації.

У районі в усіх категоріях господарств завершено збір ранніх зернових та зернобобових культури. З 7909 га площі валовий збір становить понад 39 тис. тонн при урожайності 49,7 ц/га. Наразі підприємств району збирають соняшник. Про це присутніх поінформував заступник голови державної адміністрації Петро Коренюк. "Нова Доба" про це дізналася в Черкаськый РДА.

– Найкращих результатів по урожайності ранніх зернових досягли СТОВ «Зоря», ТОВ «Приват-Агро-Білозір’я», СПП «Хацьки-Агро», які зібрали зернових понад 50 ц/га, – проаналізував посадовець.

Особливу увагу він зосередив на розрахунках за оренду земельних часток (паїв) сільгосппідприємствами району.

– Кількість орендодавців землі становить 19,7 тисяч осіб, площа земель, переданих в оренду, – 29,9 тис. гектарів. Середній розмір орендної плати в районі становить 1370 грн за 1 гектар, – поінформував Петро Коренюк, додавши, що найвища вартість паю, згідно з нормативно-грошовою оцінкою земл,і у руськополянському господарстві СТОВ «Зоря». – Також вище середньорайонного показника розраховуються у СТОВ «Колос», СТОВ «Ломовате», ТОВ «Маяк-Худяки», ТОВ «Черлис».

Водночас сільськогосподарські роботи в районі тривають. Вже намолочено 1337 тонн соняшника з площі 690 га. Під майбутній врожай озимим ріпаком вже засіяно 910 гектарів. Загалом під посів озимих культур підготовлено вже 5799 га, що становить 63% від плану.

Теги: черкаси, черкаська область, ранні зернові, збір, урожай


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS