КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаська прокуратура домоглася скасування виправдувального вироку вбивці

Дата: 7-10-2015, 22:03.

Черкаська прокуратура домоглася скасування виправдувального вироку вбивці За результатами повторного апеляційного перегляду 2 жовтня цього року ухвалою апеляційного суду Черкаської області за апеляційною скаргою прокурора та за участі працівників відділу підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури області скасовано виправдувальний вирок Жашківського районного суду від 13.10.2014, яким громадянина Г. виправдано у зв’язку з недоведенням його вини у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) Кримінального кодексу України. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі прокуратури Черкаської області.

Нагадаємо, згідно обвинувального акту громадянин Г. обвинувачувався у тому, що він проживаючи в одному з сіл Жашківського району Черкаської області після спільного вживання спиртних напоїв зі своєю матір’ю та її співмешканцем, громадянином Л., в ході конфлікту з останнім кинув його на ліжко, внаслідок чого від удару об стіну при падінні на ліжко потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, які виявились небезпечними для його життя. В результаті отриманої травми 22.03.2014 громадянин Л. помер.

Виконуючи функцію підтримання державного обвинувачення в суді, виправдувальний вирок суду першої інстанції стосовно громадянина Г. оскаржувався прокурорами в апеляційному та касаційному порядку та лише завдяки принциповій позиції прокуратури Черкаської області вказане реабілітуюче рішення скасовано та призначено новий розгляд провадження у суді першої інстанції.

Теги: черкаси, черкаська область, обвинувальний вирок, прокуратура, суд


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS