СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Понад 2 тис безробітних у Черкаському районі охопили тимчасовими роботами

Дата: 5-11-2015, 19:39.

Понад 2 тис безробітних у Черкаському районі охопили тимчасовими роботами 1038 осіб з них працевлаштовано, 897 – взяли участь у громадських роботах тимчасового характеру, 415 – пройшли професійне навчання. Серед загальної кількості працевлаштованих працівників 16 осіб започаткували власну справу, на що з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття було використано понад 302 тисячі гривень. Про це у ході координаційної наради повідомила заступник директора Черкаського районного центру зайнятості вікторія Огіренко. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській РДА.

– Загалом протягом дев’яти місяців поточного року на обліку в центрі зайнятості перебувало 2685 зареєстрованих безробітних, з-поміж яких 37 осіб з інвалідністю. 30 з них були працевлаштовані, ще 11 направлені на навчання, – зазначила Вікторія Огіренко. – Однією з послуг, які надає районний центр зайнятості, є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. Відтак, 23 роботодавцям, які забезпечили роботою жителів району, було компенсовано витрати по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Теги: черкаси, черкаська область, безробітні, тимчасові роботи, працевлаштування


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS