СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Водопостачання у Геронимівку відновили

Дата: 5-11-2015, 20:36.

Водопостачання у Геронимівку відновили Для цього вже розробили відповідний план заходів. Зокрема, буде проведено 100% аудит КП «Благоустрій», аби розрахувати нові тарифи для населення, підприємство у свою чергу вже уклало угоду із юридичною фірмою, що працюватиме з боржниками у межах закону. Водопостачання людям відновили. Про це повідомив заступник голови державної адміністрації Петро Коренюк. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській РДА.

– Місцеве комунальне підприємство «Благоустрій», яке обслуговує населення, боржник перед «Черкасиводоканалом». Борг виник через ряд суб’єктивних та об’єктивних причин. По-перше, мережа вже морально застаріла, відтак пориви трапляються заледве не щотижня. Втрати води неминучі. По-друге, майже півтисячі абонентів заборгували комунальному підприємству «Благоустрій» 240 тисяч гривень. Але першочергово потрібно привести у відповідність тарифи. Про яке економічне обґрунтування можна говорити, коли комунальне підприємство закуповує воду у водоканалу за дорожчою ціною, ніж продає населенню, – наголосив посадовець. – Вихід із цієї ситуації тільки у тісній співпраці комунального підприємства, населення та сільської влади.

Наразі місцева влада вже здійснила ряд заходів, аби урегулювати ситуацію. Серед радикальних методів – позбавлення боржників водопостачання та ліквідація незаконних врізок у мережу.

– Не можна, щоб через неплатників страждали порядні жителі села, – наголосив сільський голова Василь Харченко. – Тому особисто перевірю весь приватний сектор на наявність незаконного підключення до мережі. Окрім того, на черговій сесії сільської ради комунальне підприємство отримає ряд дозволів, що регулюватимуть його діяльність та співпрацю з населенням.

Теги: черкаси, черкаська область, Геронимівка, водопостачання, борги


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS