СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

На «Черкасиводоканалі» для дітей влаштували свято

Дата: 29-12-2015, 08:13.

На «Черкасиводоканалі» для дітей влаштували свято КП «Черкасиводоканал» організував для дітей своїх працівників новорічне свято. Серед малечі можна було побачити і бджілок, і снігурочок, і сніжинок, і метеликів та багато інших казкових героїв. Дітей веселили танцями, піснями, конкурсами, а на кінець всі отримали смачні подарунки. Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба КП «Черкасиводоканал».

– Найбільше мені подобається Дід Мороз, – розповідає 8-річна Віка, яка на свято завітала в образі сонечка, – тому що він веселий, роздає дарунки, запалює ялинку. Я люблю такі свята і кожного разу з нетерпінням їх чекаю.

Працівники підприємства також дуже задоволені організаціями новорічних вистав та відвідують їх разом із своїми дітьми.

– Кожного року, щоб святкувати Новий рік, збирається багато дітей різного віку, –розповідає Лариса Чирінько, технік цеху ЕВКНС. – Цього дня всі об’єднуються, веселяться, відчувають наближення свята. Особливо задоволена малеча, яка потім з великим натхненням чекає нового року та нових подарунків.

Теги: черкаси, черкаська область, Новий рік, свято, Водоканал


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o