СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах 5 рибалок врятували із дрейфуючої крижини

Дата: 15-02-2016, 09:53.

У Черкасах 5 рибалок врятували із дрейфуючої крижини 13 лютого о 18:40 до оперативно-координаційного центру Управління надійшло повідомлення про те, що на річці Дніпро поблизу обласного центру від крижаного масиву відірвало крижину, на якій перебували 5 рибалок. Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

Одразу після отримання повідомлення на місце події прибуло відділення водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС.

Завдяки оперативним та професійним діям фахівців водолазної групи АРЗ СП за допомогою катера на повітряній подушці «Пегас» 5 рибалок було знято з крижини та доставлено на берег.

Зі слів чоловіків, вони вже закінчували рибалити, коли під впливом сильного поривчастого вітру крижина розкололася і швидко почала дрейфувати у напрямку фарватеру. Зрозумівши всю серйозність ситуації, в якій опинилися, чоловіки за телефоном «101» звернулися по допомогу до рятувальників.

Координуючи свої дії під час телефонних розмов, а згодом і сигналів ліхтарів, які були у чоловіків, рятувальники швидко змогли знайти крижину та повернути усіх рибалок неушкодженими на берег. Врятовані медичної допомоги не потребували.

Загалом, у рятувальній операції були задіяні 7 рятувальників та дві одиниці рятувальної техніки.

Це вже другий випадок за останній тиждень, коли рятувальники знімають рибалок з дрейфуючих крижин, у попередньому випадку на берег були доставлені 6 рибалок.

З початку року на водних об’єктах області зареєстровано 3 пригоди, внаслідок яких 11 осіб було врятовано.

Теги: черкаси, черкаська область, рибалка, риболовля, крижина, Дніпро


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS