КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Працівника обласної фіскальної служби притягнуто до відповідальності за корупцію

Дата: 6-06-2016, 18:03.

Працівника обласної фіскальної служби притягнуто до відповідальності за корупцію Як поінформував начальник відділу внутрішньої безпеки головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Капура, 26 травня 2016 року територіальним судом Черкаської області визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, та притягнуто до передбаченої законом відповідальності співробітника ДФС у Черкаській області. «Нова Доба» про це дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

Так, було встановлено, що завідувач сектору погашення заборгованостей однієї з об’єднаних державних податкових інспекцій ГУ ДФС у Черкаській області, являючись державним службовцем та будучи суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення, в порушення п.2 ч.1 ст.28 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомив у встановленому законом порядку про наявність реального конфлікту інтересів, та в подальшому в порушення п.3 ч.1 ст.28 вказаного Закону, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів. Тим самим він вчинив адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст.172-7 КУпАП та ч.2 ст.172-7 КУпАП («Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів»).

26.05.2016 року прокурором місцевої прокуратури Черкаської області, відносно співробітника ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області складено протокол №2 про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-7 КУпАП та протокол №3 про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-7 КУпАП.
26.05.2016 територіальним судом Черкаської області по адміністративній справі (протокол №3) винесено постанову, згідно якої співробітника ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-7 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 3 400 грн.

Нагадаємо, за п’ять місяців п.р. за перевірками підрозділу власної безпеки ГУ ДФС у Черкаській області 47 працівників фіскальної служби притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 20 працівникам – винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій. До органів прокуратури направлено 10 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників.

Теги: черкаси, черкаська область, відповідальність, притягнення, фіскальна служба, розслідування


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o