ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Понад 100 млн грн заборгували черкащани за опалення та гаряче водопостачання

Дата: 3-08-2016, 11:05.

Понад 100 млн грн заборгували черкащани за опалення та гаряче водопостачання У січні–червні 2016 р. населенням області сплачено за спожиті житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 964 млн грн, або 152,7% нарахованих за цей період сум. «Нова Доба» про це дізналася в ГУ статистики в Черкаській області.

Заборгованість населення області за централізоване опалення та гаряче водопостачання на кінець червня 2016р. становила 100,4 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 41,1 млн грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 11 млн грн, за вивезення побутових відходів – 6,9 млн грн. У той же час, за рахунок перевищення нарахованих бюджетних коштів (призначені субсидії) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання, над вартістю фактично спожитих послуг, заборгованість населення з оплати цього виду послуг на кінець червня 2016 р. була відсутня.

Теги: черкаси, черкаська область, борг, комунальні послуги, опалення, гаряче водопостачання


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS