СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Очищаємо праску від нагару

Дата: 2-09-2016, 22:15.

Очищаємо праску від нагару ✓ Якщо забруднення незначне, поверхню підошви праски треба посипати сіллю і відтерти нагар вологою губкою. Потім праску необхідно насухо витерти.

✓ На аркуш чистого білого паперу насипати грамів 100 солі, сильно нагріти праску і водити нею безпосередньо по соляному шару. Залежно від ступеню забруднення повна очистка настає за 1 – 10 хв.

✓ Нанесіть невелику кількість зубної пасти на вологу ганчірку і протріть нею підошву праски. Потім праску слід протерти вологою ганчіркою, щоб очистити її від залишків зубної пасти, і натерти підошву за допомогою сухого шматка вовняної тканини.

✓ Якщо ви свого часу використовували для очищення підошви праски ніж чи наждачний папір і зробили поверхню шорсткою, то це можна виправити. Натріть парафін на дрібній тертці, змішайте з сіллю, накрийте серветкою чи туалетним папером і прогладьте отриману суміш добре нагрітою праскою.

✓ Додайте до соди воду, щоб вийшла кашоподібна маса. Вмочіть у неї ватний тампон і ним натріть підошву. Після цього слід витерти метал губкою, змоченою в чистій воді, а потім протерти її м’якою ганчіркою.

✓ Очистити від накипу канали праски, якими подається пара під час прасування, можна за допомогою лимонної кислоти. Її розчиняють у киплячій воді і заливають у прилад. Праску нагрівають і випускають пару. Процедуру слід проводити 3-4 рази в добре провітрюваному приміщенні або на вулиці.

✓ Праску з тефлоновим покриттям можна відчистити за допомогою оцтової есенції. Для цього змочіть у засобі ватний тампон і обережно протріть ним підошву праски. Потім змочіть шматок бавовняної тканини в слабкому розчині оцтової кислоти і пропрасуйте.

Теги: черкаси, черкаська область, праска, нагар, очистити праску


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS