Вихованці ДЮСШ «Мрія» здобули нагороди на турнірі з дзюдо

5 листопада, більше 250 спортсменів з 16 регіонів України взяли участь у IX Всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченому 73-й річниці визволення Києва від нацистських загарбників серед юнаків та дівчат 2003-04 р.н.
Турнір відкрив олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту з легкої атлетики, начальник відділу молоді та спорту Дарницької РДА у м. Києві Віктор Бураков. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській райраді.

Організаторами змагань виступили Федерація дзюдо міста Києва, КМО ФСТ «Спартак» і відділ молоді та спорту Дарницької РДА у м. Києві.
За звання кращого з кращих, юнаки боролися в 10 вагових категоріях, а дівчата − у 7.
Як завжди на змаганнях добре виступили вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія».

Бронзові нагороди вибороли Короп Руслан (вагова категорія – 55 кг) і Зайченко Олексій (вагова категорія – 60 кг). Також слід відмітити Оскаленка Дениса (в.к. – 55 кг), Верічєва Дмитра (в.к. – 73 кг), які у свої категоріях зайняли 5 місця та Філіпова В’ячеслава (в.к. – 50 кг) за зайняте 7 місце.