Черкаські «вулканівці» − із нагородами чемпіонату Європи з таеквон-до

Із 17 до 22 квітня у польському Любліні відбувся чемпіонат Європи з таеквон-до. Участь у змаганнях узяли 840 спортсменів із 33 країн Європи.

За підсумками змагань Україна посіла І загальнокомандне місце, Польща – друге, а Румунія – третє.

У складі національної збірної України за першість боролися і спортсмени КДЮСШ «Вулкан». Вони показали відмінний результат та мають у своїй «скарбничці перемог» 16 золотих, 11 срібних та 15 бронзових медалей:

Звягельська Ангеліна здобула І місце в командному спарингу, ІІ місце в особистому спарингу, ІІ місце − командний туль, ІІІ − командна спецтехніка та традиційний спаринг;

Нестер Крістіна має І місце в командному спарингу, ІІ місце − командний туль, ІІІ місце традиційний спаринг та особистий спаринг;

Лелейкін Савелій здобув І місце у командному спарингу;

Третяк Ірина посіла І місце у командному спарингу;

Нестер Єва – ІІІ місце у командній спецтехніці;

Тищенко Максим – І місце − особистий спаринг;

Коврижкін Іван – І місце в особистому та командному спарингу;

Малишева Єва − І місце в особистому та командному спарингу, ІІ місце − командний туль, ІІІ − командна спецтехніка;