СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

На вихідні в області прогнозують хмарну погоду без опадів

Дата: 18-11-2016, 19:03.

На вихідні в області прогнозують хмарну погоду без опадів 19 листопада відзначається День працівників гідрометеорологічної служби України. Саме для цього дня листопада існує народна прикмета: якщо в цей день випадає багато снігу, то вся зима буде сніжна. Ще одне багате на прикмети свято Михайла, що відзначається 21 листопада. Вважається, що саме Михайло приїздить на білому коні, тобто, перший справжній сніг випадає 21 листопада. А статистика повідомляє, що середня дата появи снігового покриву в Україні – 10-17 листопада. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Станом на 18 листопада 2016 року Черкащина опинилася між двома баричними утвореннями – циклоном на заході та антициклоном на сході. Їх взаємна боротьбу зумовлює посилений південний вітер у нашому краї. Але із циклоном намагається прориватися більш тепле атлантичне повітря. Тому у вихідні збережеться слабко позитивний температурний фон: вночі +1−+3°, вдень +4−+6°. Переважатиме хмарна з проясненнями погода, без істотних опадів. Максимальні пориви вітру досягатимуть 15-20 м/с.
Майже тижневе невелике потепління сприятиме відпочинку на природі та закінченню підготовчих робіт до зимового періоду.

Теги: черкаси, черкаська область, область, погода, прогноз, гідрометцентр


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o