СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Гороскоп від «Доби»

Дата: 12-01-2017, 07:02.

Гороскоп від «Доби» Овен. Ваша рушійна сила сьогодні – натхнення. Ділові успіхи залежатимуть від особистісного сприйняття та готовності до відповідальності.

Тілець. Гарний настрій супроводжуватиме вас у всьому, тому скористайтеся цим для власного натхнення і збагачення.

Близнюки. Довга історія, що вас дуже хвилює, нарешті завершиться. «Дозрівайте» до важливого рішення – воно може мати кардинальні наслідки.

Рак. Оптимізм та емоційність цього дня зашкалюватимуть. Уникайте проявів зарозумілості, інакше нав’язливість зіграє з вами злий жарт.

Лев. Вам потрібно переглянути свій робочий графік, скрупульозніше підійти до планування справ. Сфокусуйте свою увагу на конкретиці.

Діва. Настає чергова сприятлива фаза для вас. Скористайтеся творчістю та інтуїтивним здібностям. Оцініть правильно свої можливості.

Терези. Сконцентруйтеся на сімейних та житлових справах. Сьогодні варто привести до ладу усі важливі документи.

Скорпіон.
Щоб знайти бажане, ведіть більш конкретні пошуки, підключіть ресурси знайомих або ж оновіть необхідні вам параметри.

Стрілець. Будьте практичнішими та проінспектуйте свої ресурси. Проблеми вирішуйте одразу. Ваші фінанси потребують додаткової уваги.

Козеріг. Оптимізуйте робочий процес та впорядкуйте повсякденні справи. Якщо плануєте кар’єрний стрибок уперед, то варто подумати про навчаня.

Водолій.
Щоб бажання збувалися, потрібно буде чимось жертвувати. Сьогодні можливі події, які кардинально змінять усе ваше життя.

Риби.
Проясніть, насамперед собі, напрям руху та порядок дій до подальшого досягнення успіху. За допомогою не соромтеся звертатися до друзів.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, Гороскоп, гороскоп на сьогодні, гороскоп для усіх знаків


Черкаси наживо

У Черкасах уже понад 30 років діє унікальний дитячий садочок для особливих, «сонячних» дітей. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS