СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Уманщині на Водохреще патрулював весь особовий склад поліції

Дата: 20-01-2017, 14:03.

На Уманщині на Водохреще патрулював весь особовий склад поліції Особовий склад Уманського районного відділення поліції спільно з представниками громадських формувань та рятувальною службою з надзвичайних ситуацій забезпечують охорону публічного порядку в місцях проведення культових заходів. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Учора з нагоди релігійного свята Водохреща на території Уманського району в місцях святкових омовінь та церковних Богослужінь правоохоронці спільно з співробітниками ДСНС та громадськими формуваннями з охорони публічного порядку здійснювали заходи щодо недопущення та попередження правопорушень.

Так, для забезпечення публічної безпеки був задіяний весь особовий склад Уманського районного відділення поліції.

Співробітники поліції закликають громадян бути пильними, не допускати порушень правопорядку у місцях масового скупчення людей, а також дотримуватись правил поведінки на водоймах.

Теги: черкаси, черкаська область, Умань, Уманщина, Водохреще, охорона громадського порядку


Черкаси наживо

Щодень разом. І так уже 70 років. Подружжя Гуріних із Черкас святкує своє платинове весілля. Молодята-рекордсмени – однолітки, обом напередодні
Дитяча кімната більше схожа на реанімацію, а кожен день дається крізь непосильний біль. Таке щодення у 6-річної переселенки Аліни Ісаєвої. Дівчина
< >
Навчитися відпускати ...
Юлія Фомічова, RSS
День міста Шпола ...
Сергій Мошенський, RSS
Листи читачів «Нової Доби» ...
Тетяна Очеретяна, RSS