ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Стрічка нагадає про проблеми ВІЛ/СНІДу

Дата: 14-04-2017, 12:45.

Стрічка нагадає про проблеми ВІЛ/СНІДу Металева конструкція у формі стрічки має нагадувати відвідувачам черкаського парку «Сосновий бір» про проблему ВІЛ/СНІД, яка поки що залишається актуальною для України. Проект назвали — «Пам'ятати, щоб жити у здоровому суспільстві» Автором його став соціальний працівник та член ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» Олексій Петров. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Дирекція парків». До речі, проект вартістю 15 тис. грн буде реалізованим у рамках громадського бюджету Черкас. Дизайн конструкції розробила черкаський дизайнер Оксана Савчук.

Між іншим, подібні нагадування у вигляді пам’ятників- стрічок на знак солідарності із ВІЛ-позитивними людьми встановлені в інших містах нашої та інших країн.
— Ми не ставимо за мету налякати людей, бо це СНІД — ніяка не чума, а інфекція, яка не обов'язково вбиває за умови належного та своєчасного лікування, — прокоментував автор проекту. — Таким чином ми хочемо привернути увагу до проблеми поширення ВІЛ, відповідальності людей за своє здоров'я та підвищити рівень розуміння проблем інших людей, толерантного ставлення до інфікованих.

Тетяна Євгеньєва

Теги: черкаси, черкаська область, стрічка, ВІЛ, СНІД, проблеми, парк


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o