СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Чорнобаївщині висадили Алею пам′яті воїнів АТО

Дата: 18-04-2017, 23:04.

На Чорнобаївщині висадили Алею пам′яті воїнів АТО Нещодавно за ініціативи та сприяння громадських інспекторів з охорони довкілля Черкаської області, ветеранів АТО Чорнобаївського району та працівників Державної екологічної інспекції у Черкаській області відбувся масовий захід з висадження дерев, з яких у майбутньому утвориться Алея пам′яті воїнів АТО. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Ініціативу активно підтримали учні та педагогічні колективи середніх шкіл селища Іркліїв та села Скородистик, а також ліцеїсти Іркліївського ліцею. Садили дерева різних порід: дуби, липи, берези, сосни. Загалом близько 500 саджанців посадили в селі Скородистик Чорнобаївського району на території парку.

Теги: черкаси, черкаська область, алея, саджання дерев, вшанування пам’яті, Чорнобаївщина


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o