СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Чорнобаївщині висадили Алею пам′яті воїнів АТО

Дата: 18-04-2017, 23:04.

На Чорнобаївщині висадили Алею пам′яті воїнів АТО Нещодавно за ініціативи та сприяння громадських інспекторів з охорони довкілля Черкаської області, ветеранів АТО Чорнобаївського району та працівників Державної екологічної інспекції у Черкаській області відбувся масовий захід з висадження дерев, з яких у майбутньому утвориться Алея пам′яті воїнів АТО. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Ініціативу активно підтримали учні та педагогічні колективи середніх шкіл селища Іркліїв та села Скородистик, а також ліцеїсти Іркліївського ліцею. Садили дерева різних порід: дуби, липи, берези, сосни. Загалом близько 500 саджанців посадили в селі Скородистик Чорнобаївського району на території парку.

Теги: черкаси, черкаська область, алея, саджання дерев, вшанування пам’яті, Чорнобаївщина


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o